מכירה אחר (קרקע), el ostional, Rivas, ניקרגואה, frente a la bahia

מכירה - Cod. 32660

  • טיפולוגיה: אחר (קרקע)
  • אזור: 1920 m²
  • חדרים: 0
  • רצפה: 0

OSTIONAL
המון החוף מול חופי פלאיה Ostional רק 9 ק"מ מהגבול עם קוסטה ריקה (EL Naranjo). ארץ עם כלי עזר מים וחשמל זמינים. מצוין לבניית פרויקט תיירות, וילות או בונגלוס. הקרקע היא חלק יחיד משנה, יש טוב מאוד במיקום הם cornerbacks ויש לגובה של 8 מטרים ויערות וסביבת ג'ונגל. המרחק אל החוף נמצא במרחק של 70 מטרים ו שנצפה מכל נקודה בזכות בגובה שבו הקרקע ממוקמת. העיירה הסמוכה הקטנה של El Ostional (פחות או יותר 900 אנשים) נותנת אווירה חמה פופולרית. העיירה שוכנת ממש מאחורי החוף, ומהווה קהילה מחייכת לפעמים ביישנית, שבו אתה יכול להעריך את הכריזמה האמיתית של קהילות דייגים באוקיינוס ​​השקט. זה שרוב אוכלוסייתה עוסקים דיג artisanal, חקלאות ופיתוח תיירות כפרית
זוהי קהילה שקטה ובטוחה למבקרים. Playa El Ostional הוא מפרץ מעל 2 קילומטר ארוך עם צורה חצי עגולה, אשר מציעה את כל מה שאתם מחפשים נופש, חול דק, חוף רחב, יערות מנגרובים, A צוקי מים מתוק נהר ההגדרה שלה היא כפרית עם שפע השתמר צמחייה ובעלי חיים. שני ק"מ משם נמצאת שמורת טבע "פרח" שבו צבים להטיל ביצים.
כבר בבניית כביש Costanera; המנה הראשונה של 34 ק"מ החל מהגבול עם תפוזים קוסטה ריקה (א 9 ק"מ מאל OSTIONAL) ל סן חואן דל סור והסתיים 2017.
 בכמה מודעות באל נואבו Diario מדברים על לדחוף את הממשלה לניו השקעות Turistica כמו הפחתת ארנונה, כמו גם כביש החוף לבין האינטרס של חברה זרה להשקיע. אפילו החדש מדי יום OSTIONAL בחיים מזוהים בשם "גן עדן TERRESTRE האחרון"

ביקורים שנרשמו עבור הכרזה זו

ביקורים בחלוקה למדינות מקור

החלפת טווח תאריכים

בקשה למידע נוסף


REALIGRO FREE ADVERT
ארצה לקבל עדכונים על הצעות דומות
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
ביטול
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB